Eryaman Web Tasarım

Ankara'da web sitesi sahibi olmak isteyenler için uygun fiyatlı web tasarım yapmaktayız. Sitemizde seo ve adwords dersleri de bulunmaktadır.

Kurumsal Siteler

18.04.18 0 Yorum

Kurumsal siteye ihtiyacı olanlar için Eryaman’da profesyonel şirket sitelerini uygun fiyata yapıyoruz. Sizinde İnternet’de kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa bunu en hızlı ve güvenilir şekilde yapıyor ve 1 hafta içinde sitenizi teslim ediyoruz.

Kurumsal Siteler Nasıl Olmalı?

Kurumsal bir firmanın sahip olduğu site ile kurumsallığını tamamlaması olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Bunun sebebi ise kurumsal bir imajın, net ve profesyonel adımlar ile şekillenebilecek olmasındandır. İlk olarak bir firmanın sitesine giren ve aklındaki sorulara cevap arayan birinin sitede geçirdiği zaman sonunda beklentilerini karşılayamaması olumlu bir sonuç doğurmayacaktır. Bu nedenler ışığında kurumsal sitenin nasıl olması ve hangi özellikleri taşıması gerektiği konusunda bazı detaylara dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

Kurumsal web sitesi neyi amaçlar

Web Sitesi Nasıl Kurumsal Olur?

Etkin ve verimli bir firmanın sitesi öncelikle belli bir uyum ve bütünlük içinde olmalıdır. Herhangi bir bilgiye ulaşmak isteyen ziyaretçinin bu bilgileri bulmasını kolaylaştıracak derecede açık ve kullanışlı olması da bir başka yön olmalıdır. Sitede kullanılan renklerin ise kesinlikle iç açıcı ve sitede kalma süresini uzatacak düzeyde bir tona, etkiye sahip olmasına da önem verilmelidir. Sitede gezinmeyi kolaylaştıracak yardımcı gezinme rehberlerinin olması da profesyonel bir izlenim yaratacaktır. Sayfanın açılma süresini yavaşlatacak abartılı uygulamalardan ise uzak durulmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal bir web sitesi tasarımı her şeyden önce yapılan işle alakalı donanımlara ve bilgilere sahip olmalıdır. SEO adı verilen ve arama motorlarında oldukça işe yarayan özelliği de kapsayacak şekilde uzman kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Demo hazırlandıktan sonra kullanıcılara sunularak yayınlanmadan önce olumlu ve olumsuz yönleri değerlendirilmeli, gerekirse iyileştirilmelidir.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Görünür?

Tasarım aşamasında şirketin karakteristik renklerine uygun bir karara varılması gerekir. Kaliteli yazılım türlerinden birini kullanmak da bir başka olmazsa olmazdır. Herkes tarafından kullanılan ve artık alışıla gelmişler kategorisine girmiş görsellerden uzak durulmalıdır. Özgün tasarım ve çizimlerin ön planda tutulması kurumsal imajınızı doğrulayacaktır. Özgün olmak her alanda avantaj sağlayacağından web sitesi tasarımınızda da yine avantaj sağlamaya devam edecektir. Ayrıca web sitenizin tanınır hale getirilmesi de üzerinde durulması gereken bir başka detaydır. Çünkü bilinmelidir ki en özgün ve başarılı kurumsal siteye sahip olsanız bile kimse tarafından bilinmemesi istenilen başarının çok ardında kalmanıza sebep olacaktır. Kurumsal site ve diğer referanslarımıza buradan bakabilirsiniz.

 Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.