Eryaman Web Tasarım

Ankara'da web sitesi sahibi olmak isteyenler için uygun fiyatlı web tasarım yapmaktayız. Sitemizde seo ve adwords dersleri de bulunmaktadır.

Hazır Web Siteleri

18.04.18 0 Yorum

Hazır web siteleri 1 gün içinde isteğiniz üzerine hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Ucuz fiyatları, kaliteleri ve hızlı hazırlandıkları için dikkat çeken bu siteleri en profesyonel şekilde sizlere sunuyoruz. Ankara Eryaman’da hazır web site satışı yapıyoruz.

İnternette bir çok firma tarafından hazır kurulu vaziyette anahtar teslim şekilde kullanıcıya verilen hazır web siteleri bulunmaktadır. Bu hazır web siteleri sayesinde sahip olduğunuz işinizi İnternet dünyasına açabilirsiniz. Daha fazla insan kitlesine ulaşabilir, ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Farklı diller kullanarak ülke dışına ve dünyaya bile açılma şansına sahip olursunuz. Sadece ürün satıcıları değil, pasta veya kıyafet gibi tasarım ürünleri satıcıları da ürünlerini sergilemek ve sipariş almak için hazır web sitelerini kullanmaktadır. Bunların yanında sadece uzman olduğunuz konuda yazmak ve bilgi verici blog oluşturmak da çok zevkli bir hobi türüdür. Bu sayede sizinle aynı fikir ve görüşte olan kişilere ulaşabilir hatta belli bir kitle bile yaratabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Açmak İçin Kod Bilgisine Gerek Var mı?

Hazır web siteleri kullanıcıya anahtar teslim verildiği için hiç bir kod bilgisi gerektirmez. Zaten sitenin sahip olduğu yönetici paneli internet dünyası hakkında net bir bilgisi olmayan kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yeni yazılar yazmak, sayfa oluşturmak, resim veya video yüklemek, hatta form ya da galeri oluşturmak dahi gayet basit bir şekilde bu menüden gerçekleştirilebilir.

Hazır Web Sitesi Açmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Hazır web sitesi kurulumu için arama motorları üzerinde basit bir araştırma yapmanız yeterlidir. Hizmet veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalardan kendinize bütçe ve yapacağınız işin altyapısı doğrultusunda uygun olan firmayı seçerek görüşmelere başlayabilirsiniz. Zaten kısa bir sürede siteniz teslim edilecektir.

Hazır Web Sitesi Açmak İçin Ücret Ödemek Gerekir mi?

Ücret konusu tamamen sizin açmayı planladığınız web sitesinin amacı ile ilgilidir. Amaca göre sitenin türü belirlenir ve bu doğrultuda sitenin ihtiyaçları ortaya çıkar. Bir İnternet sitesi iki farklı hizmet alarak faaliyete geçer. Bu hizmetlerden birisi domain diğeri de hostingdir. Domain sitenin adıdır. Hosting ise İnternette kapladığı alanı temsil eder. Sitenin içeriğine göre kapladığı alanın ve adının fiyatı değişmektedir. Fakat hazır web sitesi sağlayan firmalar bu iki bileşeni size direk olarak sağlar ve paket olarak fiyatlandırma yapar.

Tüm hazır web sitelerimizi görmek için https://www.esa.gen.tr/magaza/ws/hazir-siteler/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.