Eryaman Web Tasarım

Ankara'da web sitesi sahibi olmak isteyenler için uygun fiyatlı web tasarım yapmaktayız. Sitemizde seo ve adwords dersleri de bulunmaktadır.

Adwords

17.04.18 0 Yorum

Google reklamı vermek isteyenler için Adwords hizmeti sunuyoruz. Web sitenize ayırmış olduğunuz reklam bütçesi için Adwords paketlerinde uygun fiyatlar, 7/24 kesintisiz iletişim ve Google reklamında doğru anahtar kelime analizi için bizi seçebilirsiniz.

Reklamlar, sizi arama motorlarında anahtar kelime metinleriyle en üst sıralara yerleştirmek suretiyle anlık trafik sağlarlar. Google, tüm dünyada kullanımı en yüksek arama motoru olduğu için, Google reklamları hala en etkili reklam aracı olmaya devam etmekte. Sitenizi sadece arama yapanlara göze çarpan bir seçenek olarak sunmakla kalmayan reklam hizmetleri, aynı zamanda AdWords kaydı, aramadaki anahtar kelimelerin doğru olarak test edilmesi ve mevcut durumdaki SEO stratejilerinin de doğru şekilde yönlendirilmesini sağlayacaktır.

Anahtar Kelimelerin Adwords Hizmetinde Önemi

En çok aranan anahtar kelimeler için rekabetin artması, Google Ads hizmetlerini çevrim içi pazarlama stratejileri için daha da önemli bir hale getirdi. Reklamlar, çok sayıda yüksek hacimli anahtar kelime aramaları oluşturulmasını sağlar ve böylelikle çevrim içi pazarlama odaklı birçok site üst sıralara çıkabilir. Arama motorlarında görüntülenen sayfaların dengelenmesi, düşük hacme sahip anahtar kelimelerden oluşturulan bir stratejinin düşük maliyete sağlanmasıyla mümkün olabilecektir.

Google Adwords Reklamları

Adwords Reklamı ve SEO

Bir sitenin SEO üzerine yapacağı çalışmalarda, anahtar kelime yönetimi ve reklamlar oldukça önemli bir yer tutmaktadır. İnternet reklam hizmetleri size reklam metninizi oluşturma, popüler anahtar kelimeler arasında yerinizi alma, anahtar kelime bulup seçme, dönüşüm izlemesi gibi seçenekler sunacaktır. Ayrıca SEO çalışmalarının anahtar kelime yönlendirmelerinde olmazsa olmazlarından bir tanesi olan, açılış sayfası iyileştirme ve geliştirme hizmetlerini de Google Ads hizmetleriyle alma şansınız olabilir. Tıklanmalar, gösterimler ve dönüşümler sayesinde sitenin başarısı istenen seviyeleri yakalayabilecektir.

Yeni Bir Adwords veya Kullanılan Hesabını Geliştirme

Google Ads’a başlamanıza ya da mevcut Ads hesabınızı elden geçirerek geliştirmenize, Adwords hizmetleri yardımcı olabilmektedirler. Yaratım, optimizasyon ve yönetime kadar bütün gelişmeleri içeren bir hizmet alma imkanınız olabilecektir.

Google reklam hizmetlerini yeni kullanmaya başlamak istiyorsanız, bu durumda size sıfırdan bir hesabın yönetim aşamasında destek verilebilmektedir. Anahtar kelimelerinizin hacmiyle ve aylık harcamalarla doğru orantılı olarak uygun bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu nedenle reklam hizmetlerinin net bir fiyatı bulunduğunu söylemek zordur. Her ihtiyaç ve anahtar kelime hacmi farklılık gösterebilmektedir ve uygulanan ücret de standart bir ücretin uygulanmasını imkansız hale getirecektir.

Dilerseniz sizlerde ücretsiz Adwords Dersleri alabilir, kendi reklamlarınız oluşturarak firmanızın İnternet reklamlarını yayımlayabilirsiniz. Biliyoruz bu çoğu firma için mümkün değil ancak merakı olan kişiler için yol gösterici olacaktır.

Ads İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

Çoğu reklam firması yaptığı işi sadece iş olarak görerek alacağı paraya bakmaktadır. Eryaman Web Tasarım olarak bizim yaptığımız ise sizin işinizi kendi işimiz olarak benimsemek, gece gündüz demeden işimizin başında durmak, uygun fiyatlarla hizmet sunmak ve paranızın karşılığını vermektir. Reklam vermenin tek amacı sunduğunuz hizmetin adını duyurarak daha fazla para kazanmanızı sağlamaktır.

Bunun için İnternet reklamları en basit çözüm olmaktadır. Yapılacak işlemler büyük tecrübeler gerektirdiği için, seçilecek anahtar kelimeler ve zaman planlaması çok önemli olmaktadır. Her Adwords firması kelime analizlerini sadece sizin istediğiniz doğrultuda yapar ve buda sizin büyük paralar kaybetmenize neden olur. Bizim amacımız ise size para kazandıracak kelimeleri analiz edip belirli bir rapor sunduktan sonra karşılıklı fikir alışverişi yaparak işe başlamaktadır.

Size söylediğimiz işlemleri Google Ads sitemine kayıt olarak sizlerde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak belirtmek istiyoruz ki bu size para ve zaman kaybından başka bir şey sağlamayacaktır. Bu yüzde Adwords uzmanından yardım almak sizlere daha çok kar getirecektir.

Adwords Fiyatları

Çoğu kişi İnternet’ten para kazanmak için reklam vermenin önemini anladıktan sonra fiyat araştırması yapar. İnternet reklamları için ilk seçenek tabi ki Google arama motorudur.  Fakat fiyat hakkında bilgi edinemediği gibi aklına bir sürüde soru işareti oluşur. Şu anda yapacağımız işte tam olarak aklınızda ki soru işaretlerini kaldırmak.

Şimdi okudunuz ancak yine istediğini TL aralıklarını alamadınız değil mi? Peki sizler illaki net rakam istiyorsanız. Reklam fiyatlarımızın sınırı yoktur. Tavsiye edilen en düşük miktar maliyeti günlük 20 TL’dir. Bu fiyat sadece bir reklam ağı için geçerlidir. Örneğin Arama ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş ve Video reklamları gibi.

Yapacağımız çalışmalarda satışlarınızı arttırabilir, potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, Web sitenizin kullanıcılar tarafında daha çok ziyaret edilmesini sağlayabilir ve marka oluşturabiliriz. Hemde bu bahsettiklerimizi sadece yakın çevrenizde bile yapabiliriz. Bu sayede fazla para harcamadan ilk önce yakın çevrenizde marka olabilir daha sonra adım adım ilerleyerek tüm Türkiye’ye açılabilirsiniz.

 Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.